Aký je nový Microsoft Dynamics CRM ?

Ak ste projektovým manažérom, ktorý sa venuje Customer Relationship Managementu, program Microsoft Dynamics CRM vás bude určite zaujímať. Customer Relationship Management sa zaoberá zvládnutím všetkých vzťahov, ktoré sa bezprostredne dotýkajú komunikácie spoločnosti so svojimi zákazníkmi. Tento druh manažmentu je orientový najmä na udržanie si už existujúceho zákazníka a ponuka produktov, ktoré sú mu ušité ako na mieru. V nasledujúcich riadkoch vám prinášame najväčšie výhody, ktoré nová verzia tej platformy svojim užívateľom prináša.

 V roku 2013 Microsoft prišiel na trh s revolučnou novinkou, a to platformou Microsoft Dynamics CRM 2013, ktorá priniesla zmeny v užívateľskom prostredí. Rok na to prišiel s ďalšou – rozšírenou verziou, ktorá je už v poradí siedmou. Microsoft Dynamics CRM 2015 prináša množstvo malých zmien, ktorých hlavnou úlohou je uľahčiť a spríjemniť život ako užívateľom, tak aj správcom. Takisto priniesol integráciu s mnohými ďalšími systémami.

(Staro)nová navigácia

Jednou z noviniek je systém navigácie, ktorému sa ale vyčíta, že je pre užívateľov rovnako neprehľadný, ako bol jeho predchodca. Mierne sa ale zmenila organizácia a pribudli i odkazy na nové funkcie. Z pohľadu stálych užívateľov to však nie je podstatné, pretože aj pri redizajne funkcionalít zostalo zachované pôvodné rozloženie.

Hľadanie prostredníctvom entít

K dispozícii je aj vyhľadávanie naprieč entitami, ktoré bolo predtým k dispozícii len ako inštalovaný doplnok. Síce malé, ale veľmi užitočné vylepšenie, ktoré užívatelia očakávali už dlho. Mnohí sa ale sťažujú na to, že funguje maximálne tak pre 10 entít, ktoré si môžete vybrať. V daných entitách vyhľadáva v poliach definovaných pre Quick Find. V každom prípade je táto platforma veľkou pomôckou pre každého, kto pracuje so zákazníkmi a snaží sa im čo najviac vyjsť v ústrety, čo je v konečnom dôsledku jednou z najdôležitejších kritérií úspešnosti biznisu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>