Niekoľko tipov pre založenie firmy

Založenie firmy sa zdá byť vhodným riešením v prípade, že máte v pláne začať vykonávať podnikateľskú činnosť. Ako však na to? V prípade, že v tejto sfére nemáte žiadne skúsenosti, prenechajte radšej založenie spoločnosti odborníkom.

Založenie spoločnosti s ručení obmedzeným má viaceré výhody. Medzi ne nepochybne patrí to, že s.r.o. mnoho obchodníkov berie ako serióznejšieho partnera ako fyzické osoby. Navyše, spoločník s.r.o. neručí za záväzky svojej spoločnosti celým svojim majetkom, zatiaľ čo živnostník áno.

Spoločnosti, ktoré zakladajú firmy vám ponúkajú okrem iného aj konzultácie ohľadom predmetu vášho podnikania, pripravia a vypracujú všetky dokumenty potrebné pre založenie s.r.o., zapíšu spoločnosť do obchodného registra a zaregistrujú ju pre daň. Navyše, k týmto službám vám dokážu zabezpečiť aj virtuálnu kanceláriu či prenájom zasadacích miestností. Vy sa tak môžete sústrediť len na veci, ktoré sú ohľadom vášho podnikania skutočne dôležité!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>